niedziela, 17 listopada 2013

SPAmowy weekend - Projekt dla Ciebie!

Kolejny tydzień zleciał mi aktywnie i zbyt szybko! Nim się obejrzałam nadszedł weekend, nim napisałam posta - skończył się! Ale nic straconego możesz przecież wykorzystać SPAmowe propozycje na przyszły tydzień! Ważne żebyś znalazła/znalazł czas dla siebie i dla swojego ciała. Ono uwielbia jak je pielęgnujesz, a także Twój duch stanie się weselszy!
Przypominam, że SPAmowy weekend to mój autorski projekt, który zakłada, że przynajmniej przez weekend znajdziesz czas na wykonanie trzech prostych (ale jakże efektownych), naturalnych zabiegów. 

Jaką mam dla Ciebie propozycję? 

Zacznij kąpielą, odprężającą z ulubionymi olejkami eterycznymi z dodatkiem maślanki!
Taka kąpiel  wygładzi Twoją skórę, nawilży (pomaga przy zimowym wysuszeniu skóry) oraz  załagodzi podrażnienia i natłuści! 


Następnie maseczka... do wyboru, do cery tłustej i suchej. Należy wybierać maseczki dostosowane do cery, aby efekty były jeszcze lepsze! Możesz zrobić to dla siebie?


Warto pamiętać także o stopach, które umęczone całym dniem w swojej klatce (naszych bucikach) wołają o pomoc! A pomoże im sól morska bogata w mikroelementy:


Polecam Ci najpierw namoczyć stopy w letniej wodzie z dodatkiem soli i olejków eterycznych przez 20 minut, a później pod prysznicem użyć peelingu! Gwarantuję efekty już przy pierwszym zabiegu!

Myślisz, że znajdziesz czas dla siebie? Sama wiesz czego potrzebujesz ;)

1 komentarz: