niedziela, 20 stycznia 2013

Poczuj moc natury...


Witam!

Postanowiłam podzielić się moją pasją i wiedzą na temat tego, jak czerpać z natury wszystko, co najlepsze...
Chciałam wprowadzić was w świat ziół (ale nie tylko), które posiadają niesamowitą moc. Należy przecież wykorzystać to, co dała nam natura! A jest to bogaty zbiór witamin i mikroelementów.

Blog będzie prowadzony "sezonowo" co oznacza, że będę starała się opisywać "moc natury" jaką daje nam aktualnie przyroda... 

Co kryje się pod hasłem "moc natury"
Będę starała się przybliżyć moc leczniczą ziół, owoców i warzyw, a także sposób na przyrządzenie z nich magicznych mikstur. Pokażę wam jak można leczyć się, za pomocą natury, zapobiegać dolegliwością oraz oczyszczać organizm. Sama będę próbowała różnych kuracji, opisując na bieżąco efekty. Wszystkie posty związane ze zdrowiem, będą właśnie kryły się pod etykietą „zdrowie”…

Będę chciała także pokazać Wam jak natura może wpłynąć na waszą urodę… Piękno, bowiem bierze się z natury, a nasz organizm kocha wszystko, co naturalne. Pokarzę wam jak zrobić swoje maseczki czy toniki wykorzystując zwykłe produkty z „zieleniaka”. Wypróbujemy także różne kuracje upiększające całe ciało. Posty dotyczące urody będą przypisane pod etykietę „uroda”.
Nie martwcie się o produkty, wszystko znajdziecie na łące, w ogrodzie czy w sklepie zielarskim! 

Z czasem będę rozbudowywała bloga o różne porady dotyczące zbierania ziół, oraz ich spis alfabetyczny w leksykonie. Zapraszam, zatem do zdrowej przygody z naturą!


Poczuj moc natury!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz